Demi Lovato Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na prvi Demi Lovato forum u Srbiji! Ovde cete se sigurno extra provesti!
 
PrijemPrijem  NowostiNowosti  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Procitajte

Ići dole 
AutorPoruka
-MakixMurder-
_Administrator_
_Administrator_
-MakixMurder-


Ženski
Broj poruka : 394
Godina : 27
Location : In the world of emo...
Hobi : In a емо corner we ever faint
Humor : Haha very funny --____--
Name : -MakixMurder-
My scene name ^^
Nesto o vama : Heeya biches xD!Ja sam Marina,iam 12 godina,iz Temerina sam itd.Bi sam LOL nemojte me mrzeti zbog toga.Moji omiljeni bendowi su Brokencyde,Blood On The Dance Floor,Bring me the horizon,Paramore,Tokio Hotel,Cinema Bizzare,The Gazette,Antic Cafe,UnsraW,ZoxeR,Dollis Marry,SuG,30 seconds to mars....itd..ima dosta da ne nabrajam.Od pewaca i pewacica slusam Lady gaga,Jeffree Star,Sonny Moore,Katty Perry....itd....Moje scene ime je Maki Murder <3.Wolim da se zajebawam xD ,ludujem i t d...Mrzim prokletu skolu,lazowe,RBD,Disney Stars.....Ja sam EMO i obozawam EMO stil.Obozawam i Visual-kei Japanski stil.Moje omiljeni emo/scene likowi su John Hock,Kiki Kannibal,Hanna Beth,Aundrey,Adrew Glates,Kyler Krunk,Brandon Killen,Brookelle,Dani (Daniel),mrzim Alex Evansa xD.obozawam trandze i swasta tako LOOOL.E ja mogu o sebi pisati do sutra ali me mrzi XD
Datum upisa : 19.12.2008

Procitajte Empty
PočaljiNaslov: Procitajte   Procitajte EmptyPet Dec 19, 2008 12:42 pm

Kada zelite da reklamirate forum nesmete da imate ispod 50 postowa.
Nazad na vrh Ići dole
http://emo-corner.darkbb.com
 
Procitajte
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Procitajte
» Procitajte
» Procitajte
» Procitajte!
» ...PROCITAJTE....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Demi Lovato Serbia  :: _Demi Lovato Off_ :: _Reklame_-
Skoči na: